İstanbul Ev Eşyası Depolama Firması

8Ekim 2018
by unerdepolama

İstanbul ev eşyası depolama firması

istanbul ev eşyası depolama firması

İstanbul ev eşyası depolama ,İstanbul da hem depolama hem de lojistik hizmet sunmaktayız. Öncelikle atmak isteyip atamadığınız sizin için manevi değerlere sahip olan eşyalarınızı. Veya belirli bazı nedenlerden dolayı eşyalarınızı belirli  bir süre bir yerde güvenilir bir şekilde muhafaza etmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Tam da o esna da eşya depolama firmasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Ya bir arkadaşınız daha önce hizmet aldığı firmadan hizmet alıyorsunuz yada internetten Google dan bakıp araştırıyorsunuz.

Eşya depolama firmalarında dikkat edilmesi gerekenler?

İstanbul ev eşyası depolama firmaları ,yukarıda belirtiğimiz gibi internetten araştırma yaparken karşınıza bir sürü sözde eşya depolama firmaları çıkabilir. Ama tabi bunların hepsi gerçekten depolama firması değildir. Çünkü çok fazla korsan ve merdiven altı iş yapan insanlar var.

Eşya depolama alanları nasıl olmalıdır?

Öncelikle konuştuğunuz firmayla anlaşmadan önce gidip de eşyalarınız muhafaza edileceği yeri bir gidip görmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü  bu sözde depolama alanları genellikle izbe yerlerde ve tenin ve küfün olduğu bodrumlardır. Bildiğiniz bazı apartman altlarıdır bir de referans isteyin.

Genel , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hemen Ara
Open chat
Online Fiyat Alın