Hizmetlerimiz

Hizmet Birimlerimiz

Üner Lojistik ve Depolama olarak taşımayla ilgili her türlü sorununuza kollektif çözümler getiriyoruz.İstek ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurumsal kimliğıinden taviz vermeyen Üner Lojistik, özellikle depolama alanında tatmin edici düzeyde hizmet vermektedir.Aynı şekilde evden eve nakliyat alanında Türkiye’nin her yerinde , Lojistik servisiyle dünyanın dört bir yanında kalite ve güvenden ödün vermeden hizmet sunan Üner Lojistik , maddi kazançtan çok müşteri portföyü oluşturmayı hedefler.

Depolama sürecini sizin için yorucu olmaktan çıkaran Üner Depolama çalışanları depolama sürecini şu sırayla gerçekleştirir.

  • Eşyalar önce Streç sonra havalı pat pat malzemesi ile paketlenir,
  • Tüm eşyalar listeleme yöntemiyle kayıt altına alınır,
  • Tüm eşyalara etiketleme işlemi yapılır,
  • Eşyalar uygun boyutta ki araca yüklenir.

Depolama sürecinde her şey kayıt altına alınarak belgeye dönüştürülür.Böylece eşyalarınızın bir listesi de size verilerek teslimat esnasında karışıklık ve eksikliğin önüne geçilmiş olur.

Depolama

Depolama hizmetimizle istediğiniz kadar eşyanızı istediğiniz süre boyunca uygun fiyatlarla depolayabilirsiniz.Üstelik kampanya dönemlerinde büyük indirmler yakalayabilir, fazla para ödeme derdinden kurtulursunuz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren Üner Lojistik ve Depolama, Türkiye’nin her yerinde çözüm odaklı çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Ayrıca depoya ve depodan taşımalarınıza %20 indirim uygulanmaktadır.Geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla hizmet odaklı çalışmalara imza atan Üner Lojistik yurt içinde ve yurt dışında her an yanınızda.Detaylı bilgi için tıklayın.

Lojistik

Lojistik servisimizle dünyanın her yerinde hizmet veriyoruz. Parsiyel taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, kargo ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz.Eşyalarınızı metreküp oranına göre değerlendirerek sadece eşya miktarı kadar ödeme yaparsınız.Yani eşyanızın kapladığı yer kadar ödeme yapmış olursunuz.Bu da müşteri odaklı çalıştığımızı gösterir.Lojistik servisimizle ilgili bilgi ve hizmet almak için hemen tıklayın.

Hemen Ara
Open chat
Online Fiyat Alın