Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama ile ilgili olarak bize bugüne kadar gerek bireysel gerekse kurumsal anlamda pek çok soru yöneltilmiş ve ortaya çıkan netice sonucunda firma olarak bu hizmeti başlatmış olduk. Firmamız fiziki pazarlamanın yanı sıra dijital pazarlamaya büyük ağırlık vermiştir. Bunun içinde online kanallarımızı oluşturup daha çok müşterimize hizmet vermeye çalıştık. Biz bugün yalnız Türkiye değil dünyanın bir çok ülkesine lojistik hizmeti sağlayan güçlü ve köklü bir markayız.  Bulunduğumuz sektör içerisinde başarılı bir hizmet sunan ve bugün özellikle depolama hizmetinde marka haline gelmiş Üner Lojistik kalitenin yanı sıra teknolojiyi de yakından takip etmektedir.
                                            

Biz detaylara önem veren işini özverili bir şekilde yapan ve yaptığımız her işte geç kalmadan çözümler üreten köklü bir yapıya sahibiz. Bizimle ister telefonla ister online kanallarımız üzerinden iletişime geçen her müşterimiz daima kazançlı çıkmıştır.

Firmamız bugüne kadar nakliyat ve depolama konusunda her zaman geniş çözümler ürettik ve üretmiş olduğumuz çözümler doğrultusunda da başarı sağladık. Yaptığımız işi yalnızca maddi çıkarlar için değil aynı zamanda profesyonellik ve estetik dokunuş olarak değerlendiririz.

Sadece Depolama Dair Çözümler!

Firmamızdan nakliyat ve depolama konusunda hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken tek bir işlem var o da bizi aramanız olacaktır. Ev eşyası depolama konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok konu vardır ve biz hepsini geliştirmiş olduğumuz özel sistemlerle sağlayabiliriz. Yaptığımız depolama işlemlerinin kalitesinin artması adına her çalışmaya özel önem veririz ve ev eşyası depolama hizmetine kaliteli bir şekilde yaklaşırız.

Profesyonel Depolama

Ev depolama hizmetinde estetiğin ve kalitenin ön plana çıkarılması bireysel hizmetin hızlı bir şekilde tamamlanmasıyla sonuçlanacaktır. Biz firma olarak size kaçırılmayacak fırsatlar sunup alternatiflerimizi de geniş tutarız. Depolama hizmetinde planlama ve organize önemli bir konudur biz de geliştirilmiş olan kendi yazılımımızla birlikte akıllı depo hizmeti sağlar ve eşyaların birbirine karışmaması için gerekli önlemleri alırız. Ev eşya depolama başarılı, yenilikçi ve kaliteli bir hizmet olmak durumundadır aksi takdirde sektörde en iyisi olabilmeniz de mümkün olmayacaktır.Eşya Depolama 

Eşya depolama nedir?

Eşya depolama son yıllarda özellikle metropol kentlerde yaşanan yoğunlukla birlikte ortaya çıkan yeni bir iş gücüdür.Ama depolama adı altına çok sayıda nakliye firması bu hizmeti vermeyi amaçlamış olsada kalite standartlarının çok altında söz de depolama yapmaktadır.Burda asıl amaç direk kar marjı gütmek olduğu için, genel olarak çoğu firma depo diye, her hangi bir bölge de bir binanın bodrum katını müşterilere depolama alanı diye göstermektedir.Her hangi bir güvenilirliği dahi yoktur.Özelilklle istanbul da eşya koymak için kiralık depo arıyoorsanız.Mutlaka aklınıza yatan fiyatı size makul gelen depo firmalarıın gidip yerini görmelisiniz.

İstanbulEşya Depolama Alanı Nasıl Olmalıdır

Eşya depolama da önemli olan deponun güvenilir olması tercih edilmelidir.Depolama alanın yüksek yaklarda olması da önemlidir.Çünkü sel felaketlerine karşı her zaman yüksek katlar daha güvenlir olur.Ortamda , küf, nem rutubet olamaması tercih etmeniz bakımından en önemli kriterlerden olmalıdır.Depolama tehsislerinde mutlaka güvenlik kamera sistemlerine de dikkat etmelisiniz.Seçmiş olduğunuz nakliye ve depolama firmasının nitelikli ve profesyonel olması her bakımdan sizin için önem arz etmektedir.Çünkü eşyalarınız belirli bir süre depoda muhafaza edileceği için, özenli ve profesyonel paketleme yapılması gerekir eşyalrın zarar görmemsi için taşınma esnasında

Eşya depolamadan önce sizin yapmanız gerekenler;Eviniz de bulunan eşyalarınızın(eşya)  çekilistesini hazırmanız gerekir.Listeyi oluşturduktan sonra ÜneR Lojistik ve Depolama firması yetkilisine listeyi teslim etmelisiniz.Ondan sonra cehc edidir ekaik veya fazla bulunan eşyalkar varsa listeye eklenir ve tekrar sözleşmeyle birlikte size mail olarak gönderilir.Bir gün öncesinden mutlaka buz dolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinasının bağlantılarını sökebiliyorsanız söküp için de kalan suyu boşaltmalısınız ve kapaklarını açık bırakarak hava landırmalısınız. Çünkü paketleme esnasında kapalı kalacağı için havasılıktan koku yapma ihtimali daha sonranda yüksektir.

İstanbul eşya depolama

Özellikle istanbul da eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız depolama tehsislerini kesinlikle görmenizi öneriyoruz.Depolama yaptırmadan önce firmaları şikayet var sitesi gibi özgün platformlardan araştırın haklarında şikayet var mı yok mu diye yoksa tabiri yerindeyse kendi paranızla rezillik yaşarsınız.Hem para ödersiniz hemde eşyarınız küften rutubetten kulanılamaz hale gelir.Araştırma yaptığınız zaman bu tür yorumlarla karşılaşırsınzız zaten

 

İstanbul eşya depolama üner depolama

Firma olarak kuruluş yıllımız 1997 yılıdır. Sektöre ilk Evden eve nakliyat hizmeti vererek başladık sonrasında yenilikçi ve çağdaş hizmet alayışını benimseyerek hizmet sağladık.Evden eve nakliyatın yanı sıra hizmet yelpazemize Eşya Depolama, uluslar arası evden eve nakliyat, yurt dışı kargo gibi lojistik alanda her türlü hizmet sağlamaktayız.Depolama tehsisimiz istanbul anadolu yakasında bulunan pendikte 2.000 m2 depolama tesisimizle kişiye özel oda sistemi ve nahtarlı depolarda antika eşya, ofis eşyalarınız ve ev eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktayız.Depolama tehsisimiz güvenilir merkezi konumdadır.Depo tehsisimizin özellikleri;

  • Yüksek katlarda su basması olasılığı yoktur.
  • Küf, nem ,rutubet söz konusu değildir.
  • Aylık rutin olarak haşere ilaçlanması sağlanmaktadır.
  • 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle gözetlemekte
  • Depoda olan eşyarınız sigorta kapsamındadır.
  • Süre kısıtlaması yoktur,istediğiniz süre depolarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkına sahipsiniz.
  • Kliteli ve güvenli depolama

Eşya koymak için kiralık eşya deposu ihtiyacınız varsa web sitemiz de bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.Depolama firması olarak internet ortamında hakkında şikayeti olmayan tek firmayız.

Hemen Ara
Open chat
Online Fiyat Alın