Arşiv Depolama

İşyerinizde kayıtlı olan evraklarınız, dosyalarınız ve belgelerinizin yükü artık taşıyamayacağınız kadar ağır olduğunda biz firma olarak size arşiv depolama hizmeti konusunda destek veriyoruz. Çalışma hayatı içerisinde firmaların en çok zorluk çektikleri konuların başında dosyalama ve bu dosyaların saklanması gelmektedir. Çünkü her belgenin 10 yıl boyunca saklanması gerekir. Biz firma olarak bize ulaşmanız durumunda size hizmet vermek adına bir araya topladığınız eşyalarınızı güvenli depolarımıza getirerek ihtiyaç duyduğunuz zamana kadar uygun koşullarda saklıyoruz.

Kapınıza Kadar Hizmet Getiriyoruz!

Dosyalama yönetimi önemlidir. Biz firma olarak size bu konuda iş hayatınızı daha kolay bir hale getirmek için çalışırız. Firma olarak hazır olan arşivinizi ertesi gün, yarım gün ya da acil bir şekilde teslim alırız. Biz firma olarak kurulduğumuz günden bugüne her zaman müşteri memnuniyetine önem verdik ve bunun içinde sürekli hizmet kalitemizi artırdık.

Daha iyi denetim

Firmamıza ait internet sitemiz bize erişimin daha kolay hale getirilmesi amacıyla geliştirilmiş ve bize ulaşmak için en hızlı yol olmuştur. Firmamız hizmetleri arasında yer alan arşiv depolama sayesinde işyerinizin belgelerinin de güvenliğini daha denetimli ve daha kontrollü bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenli

Biz firma olarak yalnız Türkiye değil dünyanın dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar her zaman standartların çok daha üzerine çıkarak güvenli taşıma ve depolama sistemlerine sahip olmayı hedefleriz.

Hizmet verirken dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda listelenmiştir.

  • Depolarımıza izinsiz hiçbir şekilde giriş yapılmamaktadır. Gerekli alarm ve güvenlik önlemleri alınmıştır.
  • Depomuza erişim anahtarla değiş şifreleme sistemleriyle yapılmaktadır. Bunun içinde bizim iznimiz olmadan içeriye giriş söz konusu değildir.
  • Olası bir yangın durumuna karşın algılama sensorlarımız devreye girerek bastırma sistemleri çalışmaktadır.
  • Depomuzun koruma sistemleri 7/24 esasına göre hizmet vermektedir.
  • Depomuzda çalışan personellerimizin tamamı eğitimli ve son derece tecrübelidir.

Kullandığın kadar öde

Arşiv depolama hizmetimizden faydalanmanız durumunda her türlü belgeleriniz emniyetli bir şekilde korunacağı gibi aynı zamanda düşük maliyetlerde olacaktır.

Biz yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket eden en güçlü markalardan bir tanesiyiz.

Hemen Ara
Open chat
Online Fiyat Alın