Ofis Eşyası Depolama

İstanbul Ofis depolama hizmetimiz depo yapacağımız eşyanın türüne göre farklılık göstermektedir. Buradaki en büyük fark eşyanın ambalajlaması yönünde olacaktır. Hassas olan ofis eşyalarınız doğru bir şekilde paketlendikten sonra teslim edildiği ilk günkü özelliğini korumuş olacaktır. Bizde firma olarak teslim aldığımız her eşyayı 7/24 muhafaza altına alarak güvenli bir şekilde korunmasını sağlarız. Ofiste bazı eşyaların belli bir dönem ya da bundan sonraki süreç içerisinde ihtiyaç duyulana kadar kaldırılması gerekir. Firmamız depolama hizmetiyle size bu noktada yardımcı olarak saklanmasını istediğiniz eşyalarınızın da korunmasını sağlayacaktır.

Firmamıza ait depolarımızın tamamı teknolojik donatılara sahiptir bunun içinde modern bir ortamda özel bir şekilde korunmaktadır. Depomuzda bulunan her eşya hırsızlık, yangın, doğal afetlere karşı sigortalanmaktadır. Depomuz yangın ihtimaline karşında özel sistemlerce koruma altındadır ve olası bir doğal afet durumunda acil durum sistemi devreye girecektir. Depomuz aylık ya da yıllık olarak hizmet vermektedir. Bunun içinde gönül rahatlığı ile bizi araya bilirsiniz.

Ofis Depolama İstanbul

Depolama kelimesine bakacak olursak daha sonrasında teslim alınacak bir ürünün ya da eşyanın kontrol edilmesi, teslim alınması ve korunması şeklinde tanımlanabilir. Depolarımız özel olarak dizayn edilmiştir ve raf ve kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Ofisinizden alınan eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenerek depomuza getirilmektedir. Teslim alımdan yönetime kadar en doğru yöntemler kullanılarak eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ederiz. Depomuzda bulunan eşyalarınızı online olarak bulunduğunuz yerden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede nerede olursanız olun gözünüz asla arkada kalmayacaktır. Tüm depolama işlemlerini en küçük ayrıntısına kadar gerçekleştiririz ve olası aksaklıkların hiç birine izin vermeyiz.

İstanbul Ofis depolamasında dosyaların ve de önemli evraklarınızın muhafazası ve saklanması önemlidir. Yıllar sonrasında ihtiyacınız olan bir evrakı hem rahat bir şekilde bulabilmeniz gerekecek hem de evrakınızın ilk günkü halinin korunması gerekecektir. Bunun için depolarımızın tamamı nem ve rutubete karşı dayanıklıdır. Yıllar geçmiş olsa da bize teslim etmiş olduğunuz ofis eşyalarınız ve dosyalarınız aynı şekilde size teslim edilmektedir.

Biz firma olarak her türlü ofis eşyası için özelliğine göre çağdaş koşullarda saklanır. Herhangi bir nedenden dolayı ya da ihtiyacınıza yönelik olarak depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı bize gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz.

Hemen Ara
Open chat
Online Fiyat Alın